#FitbyDR

FitbyDR je môj nový, voľno časový projekt, ktorý vznikol akosi sám od seba. Na začiatku bola jedna Insta story :) Podelila som sa o to, že začínam cvičiť, že sa lepšie stravujem a že idú kilá dole. Len tak okrajovo som spomenula, že mi vypracovala fitness program moja budúca svokra Zuzka, ktorá je fitness trénerka na Floride v USA. Povedala som, že ak by mal o neho niekto záujem, rada mu ho pošlem.

Behom 5 dní mi prišlo viac ako 100 emailov a viac ako 200 správ na instagrame a ja som sa nestačila diviť, čo sa to tu vlastne deje :) Písali ste mi, že som Vás namotivovala a že idete do toho so mnou. Keďže správy ďalšie dni neustále prichádzali a ja som už nestíhala odpisovať a plán posielať, rozhodla som sa vytvoriť túto sekciu, kde nájdete celý môj fitness plán takto online a môžete si ho kedykoľvek pozrieť a vytlačiť. Je voľne prístupný, môžete podľa neho cvičiť vy alebo povedať o ňom kamarátkam.

Z jedného storyčka tam vznikla komunita žien, ktoré sa rozhodli žiť zdravšie, cítiť sa lepšie a krajšie. Ak sa ku nám chcete pridať, stačí sa vybrať do posilky a začať cvičiť. A nebojte sa, nie ste v tom samy! My všetky budeme využívať sociálne siete na šírenie pozitívnej energie a budeme sa navzájom povzbudzovať.

Moja výzva znie : Začnite cvičiť, zdravo sa stravujte, pridávajte na svoj insta či fb story z vašich dní a označte ich

tagom #fitbyDR alebo označte priamo mňa @dajanarodriguez

VIAC INFO každý deň v mojich INSTA a FB STORY

skuska.jpg

Ja Vaše príspevky rada prezdieľam a možno pomôžete začať niekomu ďalšiemu. Možno som na začiatku namotivovala ja Vás, no verte, že vy ste namotivovali ešte viac mňa :) Je krásne, ako sa to spätne vracia. Skúste to aj VY a zdieľajte vaše pocity, pokroky, recepty či cviky s nami ostatnými!

Ešte by som rada dodala, že nie som žiadna fitnesska, ani sa na ňu hrať nebudem. Tento projekt vznikol veľmi spontánne, nejde o žiadnu zárobkovú činnosť a ide len o to, že s Vami zdieľam to, ako sa stravujem a cvičím ja. Nie sú to rady profesionála, je to len môj osobný blog, moje vlastné názory, postrehy a rady. Nie je to určite pre každého, môžete si z toho zobrať to svoje. Ak sa Vám to však zapáči celé, šup do toho! Ja to mám overené.

Cvičebný plán som prekladala z angličtiny, tak ako mi prišiel od mojej svokry Zuzky. Ak tam nájdete nejaké preklepy, stačí ma upozorniť. Písala som to po večeroch. Je to urobený printscreen z pôvodného emailu, ktorý som posielala prvej stovke záujemkýň. Email zverejňujem preto, aby ste sa ku nemu vedeli dostať ešte ľahšie.

fit-plan-1.jpgfit-plan-2.jpgfit-plan-33.jpgfit-plan-44.jpgfit-plan-5.jpgfit-plan-6.jpg

fit-plan-7.jpg

Všetky fotografie sú ilustračné, pridala som ich aby ste lepšie videli, o aké cviky sa jedná, Zdroj: https://www.google.com/ a http://databazacvikov.slovakfitness.sk/ určite odporúčam túto stránku, sú tam krásne uvedené rôzne cviky, rady, atď.

Hlavná stránkaObchodO mneKontaktFAQSúťaž
Prihlásiť saVytvoriť nový účet