Hra farieb a čistých línií v dokonalej symetrii

Nápaditá, svieža, mladistvá... Predstavujeme vám novú jarnú kolekciu v odtieňoch pestrých ako život sám. Inšpirovaná bohyňou dúhy Iris prináša tradičnú kvalitu a rukopis Dajany Rodriguez v úplne novom šate!

Farebná geometria
Táto jar bude iná!

Smršť farieb a geometrických tvarov vás vtiahne do ulíc temperamentného Španielska. Užite si najkrajšie obdobie roka v znamení horúcich trendov.
Sara
Kabelka na rameno
Nový model Sara nesie v sebe šarmantnosť vznešených žien. Ornamentálna výšivka odkazuje na španielsku kultúru. Vďaka kombinácii vybraných farieb jednoznačne zažiarite! Zaujímavosťou je nevšedný popruh, ktorý môžete v našej ponuke nájsť po prvý raz.
Kabelka do ruky
Karin je priestranná kabelka s dokonalou hrou farieb. Nádherný odtieň červenej zjemňuje nežná ružová a svieža biela. Žlté držiaky dokresľujú celkový dojem jedinečnosti tohto kúsku.
Karin
Bella
Kabelka na rameno
Kráľovská modrá, biela, žltá a zlatá farba dokopy vytvárajú neuveriteľne luxusné a očarujúce prevedenie obľúbeného modelu Bella.
Crossbody kabelka
Nežné spojenie tyrkysovej a ružovej farby robia z novej Lie Iris rozkošnú dievčenskú kabelku vhodnú na príjemné jarné a letné dni aj noci.
Lia
Kabelka do ruky Klementinka
Žiarivá a hravá, no stále praktická. Klementinka je ideálna kabelka do práce a v kolekcii Iris je skutočne neprehliadnuteľná. Nebojte sa byť odvážna a zažiarte!
Kabelka do ruky Kristyna
Obľúbený model Kristyna má svoje miesto aj v kolekcií Iris. Variabilita možností nosenia je podporená aj modernou kombináciou farieb, ktorými sú červená, ružová a oranžová.
Doplnky

Cardholder

Rozkošná žiarivá peňaženka je praktickým doplnkom do každej kabelky.
Doplnky

Popruh

Jediný popruh v tejto kolekcii dokonale ladí ku všetkým kabelkám. Okrem toho, že sa pohodlne nosí, skvele vyzerá a púta pozornosť.
Doplnky

Prívesky

Originálny doplnok, ktorý môžete využiť viacerými spôsobmi - ako kľúčenku alebo prívesok. S týmto detailom vyzerajú kabelky z našej novej kolekcie Iris ešte sviežejšie.
Doplnky Originálny doplnok, ktorý môžete využiť viacerými spôsobmi - ako kľúčenku alebo prívesok. S týmto detailom vyzerajú kabelky z našej novej kolekcie Iris ešte sviežejšie.