O mne

Moje meno sa mi stalo značkou...

Dajana Rodriguez je už 7 rokov fungujúca slovenská značka, ktorá sa venuje výrobe jedinečných kožených kabeliek, ruksakov a doplnkov. Naše produkty vyrábame z kvalitných materiálov a používame ako tradičné, tak aj tie najmodernejšie postupy. Časť našich produktov je vyšívaná originálnymi vzormi, ktoré si sami dizajnujeme. Snažíme sa prinášať jedinečnosť a to v pravom slovenskom produkte. Naša centrála sa nachádza v Partizánskom, no prostredníctvom nášho E-shopu predávame do celého sveta.

Náš príbeh

Všetko začalo, keď som ja, Dajana Rodriguez bola po strednej škole rok doma a potrebovala som novú kabelku. S maminou sme sa rozhodli, že ju vyrobíme. Vďaka rodinnej firme, v ktorej môj otec vyrábal kožené bundy v deväťdesiatych rokoch, som mala k dispozícií všetky potrebné nástroje na jej zhotovenie. Bolo to ťažké a trvalo to dlho, no podarilo sa to. Potom som na ňu dostala veľa pochvál od kamarátok a známych, čo ma veľmi tešilo. Kabelky sa postupne začali predávať viac a viac, výroba sa rozširovala a ja som sa popri štúdiu na vysokej škole venovala budovaniu svojej vlastnej značky. Vznikali nové modely, nakupovali sme kože, kovania či stroje, prijímali sme nových zamestnancov a takto som postupne vysokú školu doštudovala a zároveň vybudovala firmu, akou je dnes.

S pomocou celej mojej rodiny, spoločníkov a zamestnancov sme dnes stabilnou firmou, ktorá vyrába a predáva výrobky do celého sveta. Veľmi ma teší, že môžem pokračovať v rodinnej tradícii vyrábania produktov z kože. Všetky moje návrhy sú autorské a pochádzajú z našej dielne. Každý nový dizajn kabelky je iný ako ten predtým a každému venujem maximálnu starostlivosť a pozornosť. Pri tvorbe ma inšpirujú skúsenosti z každodenného života, dejiny umenia, slovenské tradície a aj moje zákazníčky. Hoci som mladá, mojim cieľom je tvoriť široké spektrum výrobkov, ktoré oslovia každého..

Každý jeden náš výrobok prechádza rukami nás všetkých, ktorí tu pracujeme. Vo svete, ktorý je presýtený fejkami a výrobkami nízkej kvality, kde už je všetko automatické, si môžete byť istý, že každá vec, ktorú si u nás kúpite, je vyrábaná na Slovensku a to aj s pomocou tradičných nástrojov a ľudských rúk.

Rastieme každým jedným dňom nielen ako podnik, ale aj ako ľudia. Zúčastňujeme sa módnych fashion weekov, prehliadok a rôznych konferencií. Vďaka všetkým našim úžasným zákazníkom môžem nasledovať svoje sny a robiť to, čo milujem. S mnohými mojimi zákazníčkami sme nadviazali priateľstvá, ktoré trvajú už roky a som za ne veľmi vďačná. Nie je to celé len o kabelkách, je to o ľuďoch, o nás ženách a je to o mužoch, ktorí chcú venovať svojej polovičke niečo jedinečné. Táto značka nikdy nebude chcieť byť len značkou. Vždy za tým budeme my reálni, bežní ľudia a osobný prístup.

Hlavná stránkaObchodO mneBlogKontaktSútaž
Prihlásiť saVytvoriť nový účet