Výnimočné a iné... zoznámte sa s novými modelmi Karin a Sara

Kolekcia Iris je plná prekvapení. Ponuku našich kabeliek rozšírila o dva celkom nové strihy – učaruje vám viac praktická Sara alebo elegantná Karin?

Jar si pýta niečo nové. Vy sa možno práve obzeráte po novej jarnej kabelke a my vám zase neustále chceme prinášať kúsky, ktoré zodpovedajú vašim aktuálnym potrebám a túžbam. Splnia ich práve naše nové modely – Karin a Sara?

Elagantná Karin

Pekná, milá, temperamentná... Taká je žena, ktorá nesie meno Karin. Rovnako ako nová kabelka z našej dielne. Našli ste sa v tom aj vy? Nie náhodou. Karin z kolekcie Iris je variabilná ako žena sama.

Kabelku v strednej veľkosti môžete vďaka koženému popruhu nosiť crossbody, cez jedno rameno aj v ruke. Hodí sa k šik outfitu do práce aj na letnú prechádzku mestom. Zmestíte do nej všetko, čo potrebujete, zároveň však stále pôsobí veľmi decentne.

Pýši sa dokonalou hrou farieb na štvorcovom podklade. Nádherný odtieň červenej zjemňuje nežná ružová a svieža biela. Žlté držiaky dokresľujú celkový dojem jedinečnosti tohto kúsku ako vystrihnutého zo španielskej pláže.

Vďaka rozmanitosti farieb ju zladíte v hocijakej kombinácii. Stačí, že zvolíte jednu časť odevu alebo doplnok v niektorej z ponúknutej palety odtieňov.

Karin, to je čistá vášeň španielskych žien v elegantnom prevedení. S touto kabelkou jar nikdy nebola vášnivejšia!

Vznešená Sara

Inšpirovaná menom pre princezné nesie v sebe vznešenosť šarmantných žien. Orientálna výšivka odkazuje na španielsku kultúru a typickú architektúru. Žiarivá Sara zlieva dokopy farby oceánu a slnkom zaliateho pobrežia. Vibrujúca modrá v kombinácii so žltou sú iskrivou kombináciou ako stvorenou na slnečné dni.

Vďaka bočnému zapínaniu ponúka náš nový model možnosť variability vnútorného priestoru, čo určite ocenia tie z vás, ktoré sa do malých kabeliek jednoducho nezmestia. 

Originálne riešený popruh je navyše ozdobou aj jednoduchého stylingu na každý deň. Prvýkrát vôbec sa s ním Dajana pohrala v takomto štýle! Farebné kosoštvorce zrkadlia geometrickú líniu celej kolekcie. Bohato vyšívaná Sara vám rovnako dobre poslúži na potulky mestom i slnkom zaliateho pobrežia a garantuje vám, že zažiarite v tom najlepšom svetle.

Sú pre vás nové modely z našej ponuky tým pravým alebo si svoju jarnú kabelku nájdete radšej medzi tradičnými strihmi v novom sviežom prevedení? Celú kolekciu IRIS si môžete prezrieť tu.

Zverejnené: 28.03.2022

Prečítajte si tiež

Atlantis

Kolekcia pre ženu, ktorá je oslnivá ako slnko, nespútaná ako oceán a divoká ako príroda. Čítať viacej

Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody