Pridajte sa k nám

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, preto neustále hľadáme nových ambicióznych pracovníkov, ktorý by posilnili náš tím. Pridajte sa k dynamickému, inovatívnemu kolektívu a pracujte v kreatívnom prostredí módneho priemyslu v pozadí silnej slovenskej značky.

Šička vo výrobe

Ak si manuálne zručná a máš cit pre detail s prácou s kožou môžeš sa aj TY stať súčasťou prestížnej slovenskej značky Dajana Rodriguez, kde tvojou náplňou práce bude:
* predovšetkým šitie kožených výrobkov;
* spájanie a zošívanie jednotlivých dielov
* vykonávanie ručných operácií spojených so šitím kožených kabeliek a iných doplnkových produktov (napr.: lepenie, tvarovanie, žehlenie a iné)

Mzdové podmienky:

900 - 1 400 EUR/mesiac (brutto)

Zamestnanecké výhody, benefity

Okrem toho, že ponúkame prácu na plný úväzok, stabilné zázemie, príjemné pracovné prostredie v ženskom kolektíve. Naša ponuka určite zaujme:
* pracovným bonusom za dochádzku 100€/mesačne;
* jednozmenná pracovná doba (ranné);
* chutné obedy poskytované firmou;
* flexibilný pracovný čas (podľa potreba zamestnanca, príchod do práce);
* firemný darček k vášmu sviatku + firemné produkty so zamestnaneckou zľavou.

Prijímame aj kandidátky bez dlhodobej praxe - nové šičky zaučíme.
Dôležitá je pre Vás výhoda dlhodobého zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá rozširuje svoje výrobné oddelenie o nové pracovné príležitosti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

*odborné skúsenosti vo výrobe;
*skúsenosti s prácou s kožou;
*príjemné vystupovanie;
*kolektívna spolupráca;
*ochotu učiť sa a pracovať;
*zodpovedný prístup k práci.

Miesto výkonu práce: Veľké Bielice, Partizánske-Veľké Bielice
Link na portál: https://www.profesia.sk/praca/dr/O4153698

Asistentka predaja luxusných kabeliek - Bratislava

Do mladého kolektívu predajne slovenskej značky Dajana Rodriguez v centre Bratislavy hľadáme šikovné dievčatá. Neváhaj a poď sa k nám ukázať a zaži niečo iné! Do nášho priateľského tímu hľadáme šikovné, energické asistentky predaja so vzťahom k móde, kde náplň práce by pozostávala predovšetkým z:
- aktívnej komunikácie so zákazníkmi
- predaja kvalitných kožených slovenských kabeliek
- starostlivosť o predajňu
- balenie a expedícia produktov
- riešenie operatívne vzniknutých záležitostí

1110 - 1250EUR/mesačne (brutto)

+ odmena z každého predaja + výkonnostná odmena + príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu

* prijímame aj kandidátov bez dlhodobej praxe;
* dôležitá je pre Vás výhoda zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá poskytuje zamestnanecké benefity ako zamestnanecká zľava na nákup kabeliek;
* komplexné zaškolenie
* štýlové, čisté pracovné prostredie
* budeš pracovať v stabilnej, rastúcej spoločnosti
* flexibilný pracovný čas (krátky/dlhý týždeň) + víkendy s príplatkami

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavačka, poradkyňa v predaji, obchodný zástupca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predaj produktov, obchodný zástupca

- vzťah k móde a estetické cítenie
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- ochota poradiť zákazníkom
- samostatnosť
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou nie nutnosťou
- skúsenosti z oblasti predaja v maloobchode sú výhodou
- ochota pracovať na plný alebo čiastočný úväzok

Miesto výkonu práce: Bratislava

Junior Fullstack Developer/Developerka

Do technologického tímu hľadáme skúsených frontend a backend developerov/developerky, kde zodpovednosťou bude predovšetkým spolupodieľanie sa na vývoji a návrhu web stránok a systému v neustále rastúcej módnej značke Dajana Rodriguez.
Pridaj sa k nám a buď súčasťou dynamického pracovného prostredia s mladým kolektívom a množstvom pracovných benefitov. Juniorní ako aj seniornejší kandidáti sú vítaní.

Náplň práce bude pozostávať z:

  • vytvárania nových funkcionalít;
  • vývoj interného systému pre výrobu
  • testovanie nového rozhrania;
  • vývoj a údržba systému eshopu;

Výhodou (nie podmienkou):

  • viacročné skúsenosti s vývojom fullstack

Požiadavky

  • PHP 7+
  • dobré skúsenosti s bežnými webovými technológiami
  • všeobecný zmysel pre čistý kód
  • skúsenosti s veľkými projektmi, komplexnými riešeniami
  • kreatívny prístup pri riešení problémov
  • minimálne 1 alebo 2 roky skúseností s programovaním webových aplikácií

Výhodou nie podmienkou práce u nás sú skusenosti s:

  • Laravel
  • OCTOBERCMS
  • JavaScript
  • VueJS
  • HTML
  • CSS
  • MySQL

Ponúkame

  • pracovať budete prevažne v režime Home Office, ale občas si zájdete aj do našej kancelárie, kde Vás vždy radi privítame s úsmevom na tvári
  • Služobný notebook poskytnutý firmou
  • Rýchly osobnostný a kariérny rast
  • Mladý team kolegov
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
  • Možnosť pracovať v našich novovytvorených moderných priestoroch v Partizánskom, pričom naše priestory reflektujú potreby zamestnancov. Samozrejmosťou je skvelá káva, pitný režim, firemné obedy, teambuildingy a iné benefity.

Miesto výkonu práce: Remote/ Partizánske, Veľké Bielice
Link na portál: https://pretlak.com/job/dr-sro/fullstack-developerdeveloperka/yjEniPK12

Manažér predajne - Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte prácu, ktorá dokáže naplno využiť Vaše multifunkčné schopnosti, radi komunikujete, ste tvorivý, samostatný a máte profesionálne vystupovanie a obchodného ducha. Radi Vás privítame v našom kolektíve tímu Dajana Rodriguez v Bratislave.

Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za vedenie dvoch maloobchodných predajní;
- aktívny vlastný predaj tovaru na predajni;
- sledovať, vyhodnocovať a zodpovedať za ekonomické ukazovatele predajne (plán obratov a plán výnosov);
- starostlivosť o vizuál predajne;
- vedenie zamestnancov predajne (plánovanie dochádzky a iné);
- tvorba predajnej stratégie, aktivity pre podporu predaja;

Ak máte obchodné skúsenosti, absolvované komunikačné, obchodné semináre alebo školenia je to pre Vás výraznou výhodou.

Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy (odmena z každého predaja, výkonnostná odmena, príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu)

* práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá poskytuje zamestnanecké benefity ako zamestnanecká zľava na nákup kabeliek, motivačné bonusy k mzde a iné;
* mladý, dynamický kolektív;
* komplexné zaškolenie;
* štýlové, čisté pracovné prostredie;
* flexibilný pracovný čas (krátky/dlhý týždeň) podľa potreby zastupovania predajcov;

marketér, manažér predaja, obchodný zástupca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Gmail - Pokročilý

manažér predaja, marketér

Čo od Vás budeme očakávať:
- samostatnosť a kreatívnosť;
- serióznosť a spoľahlivosť;
- organizovanie a plánovanie práce;
- vzťah k móde a estetické cítenie;
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie;
- ochota poradiť zákazníkom;
- znalosť iného jazyka je výhodou;
- skúsenosti z oblasti predaja v maloobchode sú výhodou;

Link na portál: https://www.profesia.sk/praca/dr/O4383442

Odpovedať na voľnú pozíciu

Zaujala Vás niektorá z ponúkaných pracovných pozícií? Pošlite nám štruktúrovaný životopis s fotografiou a napíšte, prečo chcete pre nás pracovať. Možno práve Vás pozveme na osobný pohovor.