“Žiarivým šperkom outfitu ženy je práve jej kabelka…”
Slovenské ručne vyrábané elegantné kabelky s historickým a tradičným príbehom si nájdu miesto v šatníku každej ženy. S Dajanou Rodriguez získate unikátnu kabelku na bežné, ale aj výnimočné dni.

Vízia

Inšpirovaná všetkými odhodlanými dámami vybudovala rodinnú značku - firmu Dajana Rodriguez. Za každou kolekciou kožených kabeliek sa skrývajú týždne navrhovania perfektného dizajnu a nových typov kabeliek. Každá musí byť iná - jedinečná.

Výroba

Vďaka poctivej slovenskej výrobe, špičkovej kvalite a nadčasovému vzhľadu vás bude Dajanina kabelka sprevádzať desiatky rokov. Ručná výroba kabeliek v znamení trvalej udržateľnosti prichádza s maximálne jedinečnými kúskami, ktoré vždy upútajú pozornosť okolia a nestratia sa ani v záplave neustále meniacich sa trendov.

Materiály

Každá kolekcia prichádza s novou myšlienkou a každý model s neopakovateľným (vyšívaným) motívom. Dajana sa púšťa do navrhovania kabeliek v momente, keď načerpá dostatočnú inšpiráciu zo svojho každodenného života. Impulzom často bývajú historické ornamenty a tvary, ktoré premieta do dnešnej módy.

DAJANA RODRIGUEZ

Dajana Rodriguez

Vízia Dajany, zakladateľky a dizajnérky, sa zhmotnila v roku 2014 ešte počas jej štúdia na strednej škole. Svoju záľubu v dejinách umenia a slovenských tradíciách začala preklápať do navrhovania svojich prvých kabeliek.

signature

Príbeh

Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody