Kedysi odvážna myšlienka mladej Slovenky, dnes unikátna rodinná značka. Vízia Dajany Rodriguez, zakladateľky a dizajnérky rovnomennej značky, sa zhmotnila pred 9 rokmi. Odvtedy mladá slovenská Firma vytvára kabelky, ktoré si nájdu miesto v šatníku každej ženy.

DAJANA RODRIGUEZ

Príbeh značky sa začal formovať ešte počas Dajaninho štúdia na strednej škole. Práve vtedy vznikla úplne prvá kabelka, ktorá to celé odštartovala. Vybudovať firmu, ktorá stojí na pevných pilieroch však vyžadovalo čas a odhodlanie, čo Dajane nechýbalo. Jej vízia bola jasná – tvoriť výnimočné kabelky pre bežné aj nevšedné dni. Od samotného začiatku boli dizajnérkinou inšpiráciou slovenské tradície, dejiny umenia, ale aj samotné ženy z jej okolia a nakoniec aj zákazníčky, čo sa odzrkadľuje v každom modeli značky Dajana Rodriguez dodnes.

KABELKA, KTORÁ SA DEDÍ
DAJANA RODRIGUEZ

KABELKA, KTORÁ SA DEDÍ

Všetky produkty našej značky sú navrhnuté tak, aby dokázali držať krok s vyvíjajúcim sa štýlom každej z nás. Nestratia sa ani v záplave neustále meniacich sa trendov a pretrvajú v šatníkoch počas dlhých rokov. Tvoríme kabelky, ktoré si získajú nielen vás, ale aj nasledujúce generácie.

Ako balíme naše výrobky
Naše balenie sme prepracovali do detailu. Takto vaše balíčky balíme, vy nám ukážte ako ich rozbaľujete.

VÝROBA

Ručná výroba kabeliek Dajana Rodriguez

Od ručnej výroby Dajana neupustila ani po tom, ako značka začala rásť. Práve naopak, stala sa kľúčovým prvkom, ktorý charakterizuje značku. Na výrobu využívame staré techniky aj najmodernejšie prístroje, ktoré prepájajú tradíciu s inováciou. Vznikajú pod rukami našich šikovných krajčírov v Partizánskom, ktorí im vdychujú život.

MATERIÁLY

MATERIÁLY

Záleží nám na materiáloch, od nitky až po kovania trváme na najvyšších štandardoch kvality. Koža najlepšej kvality, z ktorej sú kabelky vyrobené, zabezpečuje nielen unikátnosť jednotlivých kúskov, ale aj odolnosť a dlhovekosť.

NÁŠ TÍM

NÁŠ TÍM

Na začiatku by to nešlo bez podpory najbližšej rodiny. Dnes je celá firma Dajana Rodriguez jednou veľkou rodinou, ktorá pracuje na spoločnom cieli – tvoriť kvalitné kúsky s príbehom, ktoré sú synonymom moderného luxusu

Náš príbeh

2012
Výroba prvej kabelky
2012
Začiatok predaja na Sashe
2013
Otvorenie vlastného e-shopu
2013
Založenie firmy a značky Dajana Rodriguez
2016
Kabelky prvýkrát na móle na prehliadke Lýdie Eckhart
2016
Prvá účasť na Bratislavských módnych dňoch
2017
Otvorenie prvého butiku v Bratislave
2018
Rozšírenie výroby a tímu
2019
Našim baleniam sme dodali nový, zmodernizovaný vzhľad
2019
Prvá samostatná prehliadka značky DR