“Žiarivým šperkom outfitu ženy je práve jej kabelka…”
Slovenské ručne vyrábané elegantné kabelky s historickým a tradičným príbehom si nájdu miesto v šatníku každej ženy. S Dajanou Rodriguez získate unikátnu kabelku na bežné, ale aj výnimočné dni.

Vízia

Inšpirovaná všetkými odhodlanými dámami vybudovala rodinnú značku - firmu Dajana Rodriguez. Za každou kolekciou kožených kabeliek sa skrývajú týždne navrhovania perfektného dizajnu a nových typov kabeliek. Každá musí byť iná - jedinečná.

Výroba

Vďaka poctivej slovenskej výrobe, špičkovej kvalite a nadčasovému vzhľadu vás bude Dajanina kabelka sprevádzať desiatky rokov. Ručná výroba kabeliek v znamení trvalej udržateľnosti prichádza s maximálne jedinečnými kúskami, ktoré vždy upútajú pozornosť okolia a nestratia sa ani v záplave neustále meniacich sa trendov.

Materiály

Každá kolekcia prichádza s novou myšlienkou a každý model s neopakovateľným (vyšívaným) motívom. Dajana sa púšťa do navrhovania kabeliek v momente, keď načerpá dostatočnú inšpiráciu zo svojho každodenného života. Impulzom často bývajú historické ornamenty a tvary, ktoré premieta do dnešnej módy.

DAJANA RODRIGUEZ

Dajana Rodriguez

Vízia Dajany, zakladateľky a dizajnérky, sa zhmotnila v roku 2014 ešte počas jej štúdia na strednej škole. Svoju záľubu v dejinách umenia a slovenských tradíciách začala preklápať do navrhovania svojich prvých kabeliek.

signature

Príbeh

2012
Výroba prvej kabelky (Malé Uherce)
2013
Spustenie vlastného e-shopu
2013
Založenie firmy a značky Dajana Rodriguez
2016
Kabelky prvýkrát na móle na prehliadke Lýdie Eckhart
2016
Prvá účasť na Bratislavských módnych dňoch
2017
Otvorenie prvého butiku v Bratislave
2018
Rozšírenie výroby a tímu v Partizánskom
2018
Nová kolekcia Srdce Európy
Všetko to začalo v dedinke Hrochoť, kde dizajnérka Dajana Rodriguez načerpala inšpiráciu z ľudových výšiviek a rozhodla sa vytvoriť špeciálnu kolekciu, ktorá bude elegantná, luxusná, tradičná a zároveň moderná. Bude plná našich tradičných motívov, reprezentovať našu kultúru a naše krásne dedičstvo. Kolekciu, ktorá bude naozaj naša - slovenská.
2018
Nová kolekcia Folk
Pestrá kolekcia kabeliek a doplnkov, ktorá čerpá z pravej slovenskej trádície. Výšivky sú veľmi pestré, nápadité a ikeď sú folklórne, pôsobia veľmi moderne. Kolekcia je široká presne tak, ako aj slovenská ľudová tvorba.
2018
Nová kolekcia Mallorca
Letná, hravá, veľmi ženská a originálna.
2019
Nová kolekcia Princessa
Luxusná kolekcia kabeliek a doplnkov vychádza z historického ornamentu slovenských hradov a zámkov, no napriek tomu pôsobí maximálne moderne. Produkty sú vyšívané elegantnou trojkombináciou nití v čiernej, striebornej a zlatej farbe a sú dostupné v hnedej a čiernej koži.
2019
Nová kolekcia S láskou
Jemná kolekcia kabeliek a doplnkov, ktorá čerpá z pravej slovenskej trádície. Výšivky sú jednoduché a efektné zároveň. Kolekcia je bohatá na vyšívané popruhy, ktoré odporúčame kombinovať s jednofarebnými kabelkami z našej ponuky.
2019
Našim baleniam sme dodali nový, zmodernizovaný vzhľad
2019
Nová kolekcia Bohemian
Bohemian, kolekcia plná farieb a žiarivých odleskov! Výrobky sú vytvorené v jednoduchých a elegantných dizajnoch. Základ tvoria jednofarebné minimalistické kabelky a tašky, ktoré sú doplnené zaujímavými popruhmi. Produkty je možné navzájom kombinovať a tak si môžete vytvoriť jedinečný originál!
2019
Nová kolekcia TROPICANA
Luxusná kolekcia plná žiarivých farieb, ktorá rozžiari každý letný outfit. Kolekcia bola vytvorená ako autorská maľba, ktorá bola následne pretransformovaná do výšivky a potlače. Základ tvorí čínska ruža a rôzne iné kvietky, maľované podľa fantázie autorky.
2019
Prvá samostatná prehliadka značky DR
2019
Nová kolekcia Royal
Kabelka ako šperk. Kolekcia Royal je hlavnou kolekciou Jeseň-Zima 2019/20. Royal je vrcholom značky Dajana Rodriguez a oslavou jej 7. výročia. Reprezentuje samotnú dizajnérku Dajanu Rodriguez. Je odrazom mysle, duše. Royal je kolekcia pre všetky vznešené, silné, nezávislé a výnimočné ženy!
2020
Šitie rúšok ktoré pomáhali
2020
Otvorenie kamennej predajne v srdci Bratislavy na prestížnej Laurinskej ulici
2020
Nová kolekcia Aurora
AURORA, inšpirácia mnohých poetov, bola rímskou bohyňou svitu. Tento názov dnes odkazuje nielen na rovnomenný prírodný jav, ale je zároveň aj synonymom nových začiatkov. Dokonalo tiež vystihuje aj našu novú kolekciu, ktorá poukazuje na rok 2020 a prináša nádej na lepšie časy.
2021
Nová kolekcia Primavera
PRIMAVERA prichádza nie len s originálnym ornamentálnym motívom, ale aj s odkazom pre všetky ženy: "Dovoľte si byť iné - oslnivé, žiarte všade, kde sa pohnete!" Inšpiráciou sú gobelíny zo 17. storočia. Kolekcia vychádza z histórie, ktorú prenáša k dnešnej žene. Kabelka sa stáva šperkom outfitu, ruksak nemusí byť len športový a všetko sa dá ľubovoľne kombinovať. Moderné a vznešené zároveň. Presne tak ako vy! Vyniknete v dave aj v ležérnom tričku a denimových nohaviciach.
2021
Nová kolekcia Artemis
Kolekcia Artemis prichádza s originálnym spojením prírodných, historických a moderných prvkov. Luxusná a zároveň hravá. Farby, listnatý vzor a typické stredoeurópske zvieratá evokujú nám blízke prírodné prostredie. Produkty sa navzájom dopĺňajú a výborne ladia s jesenným a zimným oblečením či obuvou.
2022
Daruj Srdce Ukrajine - charitatívna zbierka
2022
Expanzia do Česka
2022
Nová kolekcia Iris
Od mora zavial svieži vietor a priniesol úplne novú vlnu inšpirácie. Tradičná kvalita a rukopis Dajany Rodriguez v úplne novom šate. Názov inšpirovaný bohyňou dúhy Iris dokonale vystihuje farebnosť a štýl tejto kolekcie, ktorá osvieži outfit každej ženy. Kolekcia Iris je jednoducho božská!
2022
Nová kolekcia Peony
Prijmite pozvanie na prechádzku rozkvitnutou záhradou. Letná kolekcia s motívom voňavej pivónie prebúdza ženskosť a odhalí nežnú stránku ženy. Určená pre romantické dievča v každej z nás. Kvetovaná výšivka na pastelovom podklade – to je láska na celý život.
2022
Nová kolekcia Orion
Kolekcia kabeliek, ktoré vzdávajú úctu kráľovnej farieb. Každá je jedinečná, no spolu tvoria dokonalú súhru elegancie a noblesy. Metalické odlesky, kvalitné materiály a umelecké detaily robia z klasickej čiernej kabelky dokonalý nadčasový šperk.
2023
Nová kolekcia RIO
Žiarivé farby pretvorili čiernu kolekciu Orion na šťavnatý jarný sorbet. Rio prichádza v odtieňoch pestrých ako žena sama - nežná, hravá, divoká, energická… nespútaná! Zamilujte sa do nových farebných kombinácií a dovoľte jej prebudiť vo vás lásku k životu i sebe samej. Bude to karneval!
2023
Otvorenie kamennej predajne v OC Nivy
2023
Nová kolekcia Trinity
Prekroč tieň minulosti a nazri do nového sveta Dajana Rodriguez, kde sa meno mení na charakter. Inšpirovaná mladou generáciou aristokratov je kolekcia Trinity pozvánkou na život plný prepychu bez okázalosti. Zamiluj si tichý luxus skrytý v čistých líniách a vznešených detailoch. Stav na istotu a pozdvihni svoj štýl na najvyššiu úroveň.
2024
Nová kolekcia Atlantis
Slnko, oceán, divoká príroda. Objav ostrov nekonečných módnych kombinácií, aké ponúka legendárne spojenie denimu a kože. Podľahni čaru ležérnej elegancie s doplnkami, ktoré sa stanú symbolom nespútanej stránky tvojej osobnosti. Stvorené pre ženu, ktorá chce od života maximum.
Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody