Dajana Rodriguez ženám

Ženy ženám pre Dajana Rodriguez jeseň/zima 2019

Kabelky z dielne Dajana Rodriguez sú inšpirované ženami, ktoré ich nosia. Každá z nich je zaujímavá, úspešná a miluje módu. Slovenské podnikateľky si originálne a nadčasové kabelky zamilovali. Sú pre ne štýlovým doplnkom a zároveň pomocníkom, ktorý pohodlne odnesie všetko, čo potrebujú k životu podnikateľky, matky a ženy. Desať z nich na móle prehliadky Dajana Rodriguez podčiarkne krásu kabeliek, ktoré sa stali doplnkom šikovných žien.

Kráľovná reči tela

Monika Stehlíková je špičková odborníčka na vedomú reč tela. Vytvorila sériu workshopov a prednášok, v ktorých spojila pohyb tela so silou psychológie. Svojich klientov vďaka nim dovedie k prirodzenému sebavedomiu a autentickému prejavu. V ženách prebudí charizmu, vitalitu, naučí ich pracovať so svojím telom a ovládať jeho reč. Práve reč tela je prostriedok, ktorý jej klientov dovedie do rôznych osobných a pracovných cieľov a Monika prezradí aj to, ako čítať reč tela iných. Jej značka BodyTalks sa vo svete úspešných stala pojmom a je autorkou knihy Tajomstvo reči tela.

Iná jazyková škola

Práca učiteľky angličtiny pre ňu bola z núdze cnosť a dnes sama zamestnáva špičkových lektorov. Klaudia Bednárová je zakladateľka prestížnej jazykovej školy The Bridge. Počas práce jej chýbali kvalitné učebnice a moderné metódy, ako 28-ročná si preto založila vlastnú školu, kde učila jazyky inak. Podľa seba. Vďaka práci učiteľky pochopila, že piliere kvalitnej školy sú kvalitní pedagógovia a ich vzdelávanie je nástroj úspechu. Stvorila tak firmu, ktorá má šťastných zamestnancov a úspešných absolventov.

Učí milovať zdravé jedlo

Henrieta Kundrátová založila módny biznis, neskôr konzultačnú firmu. Vyštudovala marketing a ekonómiu. Jej život sa zmenil, keď v Taliansku objavila vášeň pre zdravé jedlo. Láska k nemu viedla k jeho spoznávaniu a nakoniec aj k propagácii vegetariánstva, raw a lokálnej bio stravy. Zdravé jedlo varila, prednášala o ňom, písala a najmä ho milovala. Stážovala aj u známeho Jardu Žideka. V roku 2013 získala ocenenie BIOČLOVEK roka a založila školu varenia. Je matkou malej dcérky a ich spoločnou záľubou je vlastná bio záhradka a permakultúrne pestovanie. Je neuveriteľné, že pri tom všetkom stihne pomáhať sociálne slabším rodinám a matkám a je ambasádorkou zdravého stravovania juniorov v reštauráciách.

Trénuje úspešných

Láska k športu doviedla Nikolu Krčovú na mnohé pódiá, kde zbiera prestížne ocenenia vo svete fitness. Vyštudovaná informatička je Športovkyňou roka a niekoľkonásobnou Majsterkou sveta vo fitness. Jej úspechy podčiarkuje aj krása a získala viacero titulov Miss fitness. Svoju záľubu premenila na životný štýl a vďaka šikovnosti aj na povolanie. Pracuje ako osobná trénerka a pomáha tak iným napĺňať sny a dosahovať ciele. Popri kariére sa stala matkou a zostáva jej čas aj na prírodu a módu, ktorú zbožňuje.

Kytice, ktoré chutia

Jana Bednárová naštartovala trend ovocných kytíc a bonboniér. Jej Chutné kytice sú vďaka kvalite, originalite a inováciám po 7 úspešných rokoch stále lídrom na trhu. Ovocné kytice šikovne spojila s darčekovou donáškou a Slováci si tento originálny koncept rýchlo zamilovali. Tajomstvo jej úspechu je v spojení kreativity a ekonomických znalostí. Jej firma je rodinná, vedie ju spolu s manželom a počas jej budovania sa stíha venovať rodine a trom dcérkam.

Akčná žena

Martina Beňová je jednou zo zakladateliek portálu Akčné ženy. Podporuje iné ženy, aby sa rozvíjali a pracovali na svojej osobnosti aj biznise. Spoluvytvára komunitu žien, ktoré napriek prekážkam stoja na vlastných nohách a budujú úspešný biznis. Jej motto “Robím, čo milujem - Milujem, čo robím” dokonale odráža životný štýl akčných žien, ktorým ide sama príkladom. Píše pre webové magazíny, spovedá zaujímavých ľudí a jej srdcovky sú ekológia a móda.

Vymyslela SAShE.sk

Saša Miklášová je zakladateľkou portálu SAShE.sk, ktorý dáva priestor slovenským autorom. Okrem e-shopu vytvorila komunitu tvorivých ľudí a miesto, kde rozvíjajú seba aj svoje značky. SAShE.sk rastie už desať rokov a spolu s ním aj ľudia, ktorí ho tvoria. Z virtuálneho sveta preniesla biznis aj do skutočného a dvakrát do roka organizuje úspešný event SAShE v Tržnici. Jej úspech potvrdzujú viaceré prestížne ceny pre podnikateľov a jej osobným úspechom je, že to všetko dokázala vybudovať popri rodine.

Z korporátu do dielne na vidieku

Adriana Gregor počas rekonštrukcie vlastného domu objavila vášeň pre dizajn. Doplnky z obchodov pre jej nový domov neboli dostupné, tak začala tvoriť vlastné. Nadčasovým výtvorom z dreva a ľanu vdýchla život pod značkou 50 ARCHES. Presadila sa vďaka správne namiešanej kombinácii, odvahy, kreativity a manažérskych schopností. Jej nový podnikateľský život sa odzrkadlil aj v súkromnom. Ruch veľkomesta vymenila za pokojný vidiek. V idylickom prostredí tak vyrába doplnky, ktoré pomáhajú tvoriť príjemnejšie domovy ďalším ľuďom.

Hovorkyňa „iných“ detí

Michaela Saleh-Suríniová trávi profesionálny život v médiách. Svoju prácu však vďaka odhodlaniu posunula oveľa ďalej. Je redaktorkou, novinárkou, moderátorkou a mnohí si ju pamätajú aj z reality show Dievča za milión. Bola jednou z tvorkýň relácie Supermama a tou je aj v súkromí. Jej syn má Aspergerov syndróm. Denný boj s nepriaznivým systémom sa rozhodla otočiť a začala svoj boj za práva iných detí. Na mnohých frontoch aktívne presadzuje myšlienky, ktoré pomôžu zlepšiť život autistom aj ich rodinám.

Šéfka Pelikánu

Jej vášňou bol tanec a cestovanie, z toho druhého si spravila aj úspešný biznis. Na slovenský trh cestovného ruchu priniesla inovácie, ktoré ho zmenili. Táňa Ondrejková riadi najväčšieho slovenského predajcu leteniek Pelikan.sk. Od roku 2004 predáva cestovateľom online letenky, ubytovanie, poistenie a ďalšie produkty. Na krídla Pelikánu začali postupne lietať už aj krajiny V4, Rakúsko a Nemecko. Začínajúcim podnikateľkám radí, aby sa na ceste k úspechu nebáli priznať si chyby a plnili svoje sľuby.

Ženy ženám pre Dajana Rodriguez

Zverejnené: 10.10.2019

Prečítajte si tiež

Atlantis

Kolekcia pre ženu, ktorá je oslnivá ako slnko, nespútaná ako oceán a divoká ako príroda. Čítať viacej

Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody