Fashion Show venovaná kráse

Príbeh kabeliek, ktoré si zamilovali úspešné podnikateľky.

Sú exkluzívne, zaujímavé a mohli by zdobiť svetové móla. Šijú sa v Partizánskom, nosia ich úspešné Slovenky a stojí za nimi mladé dievča. Kabelky z jej dielne sa stali populárnymi medzi ženami, ktoré hľadajú originalitu a kvalitu. Práve v tomto spojení spočíva výnimočnosť návrhárky Dajany Rodriguez.

Tak trochu iná prehliadka

Po siedmich rokoch od založenia značky sa Dajana rozhodla, že svoje klientky a všetky milovníčky módy pozve na tak trochu netradičnú módnu prehliadku. Prvá časť bude očarujúcim prierezom históriou jej tvorby. Predstaví svoj príbeh a najúspešnejšie modely od začiatkov až po súčasnosť. V druhej časti predstaví novú kolekciu kabeliek Jeseň - Zima 2019/2020.

Dajana Rodriguez tvorí štýl ktorý má príbeh.png

Kabelka ako šperk

Nová kolekcia Jeseň – Zima 2019/2020 bude opäť mimoriadna. Minimalistická „Bohemian“ je inšpirovaná farbami jesene. Vínovú, tmavosivú a bledohnedú dopĺňa nadčasová čierna. Kolekcia „Croco“ je plná noblesy. Kabelky z hovädzej kože najvyššej kvality získajú vďaka špeciálnej povrchovej úprave exotický vzhľad. Elegantné odtiene hnedej, béžovej, zlatej, sivej a nadčasovej čiernej zavŕši model v modrom prevedení a podčiarknu prírodné motívy, výšivky a extravagantný lakovaný či ligotavý dizajn. Kolekcia „Royal“ je bohato vyšívaná a bude jej vládnuť vznešená kráľovská modrá s čiernou. Pôvabne ju doplnia zlato-strieborné výšivky.

Ženy ženám

Okrem krásy ju inšpiruje aj úspech a chuť niečo dokázať. Na mólo preto okrem modeliek pozvala úspešné slovenské podnikateľky, ktoré zdôraznia piliere jej značky – prirodzenú krásu, talent a šarm. Predstavia sa aj nové ambasádorky, herečky Zuzana Vačková a Dominika Richterová.

Uvedenie novej kolekcie prídu osláviť aj ďalšie zaujímavé dámy a osobnosti módneho a spoločenského sveta a hudobnému programu bude kraľovať Majk Spirit. Atmosféru podujatia podčiarknu partneri AUTOŠTÝL, a.s., ČSOB, Hamšík Winery, Farma u Ďurkových, kaderníctvo Lenia a o vizáž sa postará Mary Kay.

Dajana Rodriguez je značka, ktorá vznikla z lásky k móde a jej tvorbu stojí za to sledovať. Nepremeškajte túto príležitosť a staňte sa súčasťou výnimočnej show. Tešíme sa na Vás 18. októbra 2019 v hoteli Azul Partizánske. Jeho veľkolepé priestory ožijú najkrajšími modelmi z minulosti a Dajana na prehliadke exkluzívne predstaví novú kolekciu Jeseň - Zima 2019/2020.

Zverejnené: 07.10.2019

Prečítajte si tiež

Atlantis

Kolekcia pre ženu, ktorá je oslnivá ako slnko, nespútaná ako oceán a divoká ako príroda. Čítať viacej

Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody