Dajana vytvorila ikonickú kabelku

Zatúžili po nej tisícky žien, získa ju len pár. Nadčasová kabelka z našej dielne pobláznila túto jeseň celé Slovensko i Česko. Čím je taká výnimočná?

Pri príležitosti desiateho výročia prvej kabelky Dajana Rodriguez navrhla zakladateľka značky darček pre všetky ženy, ktoré milujú módu rovnako ako ona - nadčasovú kabelku v čiernej koži s jedinečným dizajnom.

Práve vďaka Vám sme dnes tým, kým sme. Naše okrúhliny sme sa preto rozhodli osláviť vo veľkom štýle a chceme, aby ste boli pri tom! Rozbehli sme kolotoč súťaží o 30 kúskov ikonickej Kristyny, tak nezmeškajte šancu a bavte sa spolu s nami! Na záver privíta Dajana všetky vlastníčky kabeliek v našom sídle, kde si zasúťažia o novučičkú Kia Sportage. A neboli by sme to my, aby sme ju neprerobili podľa seba - tak, aby bola iná, dizajnová, výnimočná... Navyše čaká víťazku v kufri štýlové prekvapenie!

Kabelka, ktorá ovládla svet módy

Táto jeseň patrí jedinej kabelke. Fakt, že limitku Kristyna Orion získa len 30 žien, pobláznil už módne nadšenkyne zo Slovenska i Čiech. Zaprisahali sme sa, že nikdy nevyrobíme ďalšiu, preto Vám dávame rôzne možnosti, ako získať jednu pre seba. A sme radi, že Vás bavia rovnako ako nás! Poukaz so súťažným kódom sme v septembri pribalili k Vašej obľúbenej EMME. Pár kabeliek Vám už darovali aj módne ikony ako Dominika Myslivcová či Jasmina Alagič.

Cez ich profily sa prihlásili tisícky žien. Ak ste boli medzi nimi a svoju Kristynu stále doma nemáte, nezúfajte! Niekoľko kabeliek je stále voľných a s nimi aj vstup na veľkolepé finále. Do súťaže sa stále môžete zapojiť v našich predajniach či na internete. Nakupujte u nás, sledujte billboardy a Vaše obľúbené influencerky... no chystáme pre Vás aj niečo oveľa akčnejšie. :)

Bavte sa s nami

Tie, ktoré nás poznajú dlhšie vedia, akú radosť nám robí sledovať emócie, ktoré dokážu vyvolať naše kabelky. Nechajte sa vtiahnuť do víru zábavy!


Sledujte www.dajanarodriguez.sk/auto alebo náš instagramový profil @dajanarodriguez a majte informácie medzi prvými! Zapojiť sa môžete do rôznych súťaží. Je to jednoduché - získajte kabelku a my Vás pozveme na veľké finále, kde Vás bude čakať hlavná výhra v podobe novej Kia Sportage. Cesta k nej bude plná módy, zážitkov a prekvapení. Šancu dostať pozvánku v podobe ikonickej kabelky máte do konca novembra, kedy nájde svoju majiteľku posledná Kristyna Orion.  

Ozaj, aby sme nezabudli! Táto kabelka skrýva malé tajomstvo. Názov podľa súhvezdia Orion nedostala náhodou - keď sa zhasne, ukáže všetkým svoju druhú tvár. Nielen jej majiteľka zostane v úžase nad svietiacou výšivkou, ktorú Dajana vytvorila pomocou fosforeskujúcej nite. No nezabúdajme, že najväčšou hviezdou bude nakoniec tá, ktorá si ju položí na sedadlo spolujazdca a naštartuje svoju úplne novú dizajnovú Kiu s kufrom plným kabeliek z novej kolekcie, ktorá bude horúcou novinkou sezóny. Už sa nevieme dočkať, kedy spoznáme jej tvár.

Zverejnené: 05.10.2022

Prečítajte si tiež

Orion z pohľadu Dajany: Takto som pre Vás tvorila novú kolekciu

Inšpirácie, prvé návrhy aj omyly... Poďte so mnou nahliadnuť do zákulisia príprav novej kolekcie. Čítať viacej

Čierna kabelka je klasika. Predstavujeme kolekciu nadčasových modelov ORION

V znamení elegancie, luxusu a zmyselných kontrastov. Privítajte ORION - novú kolekciu jeseň/zima 2022. Čítať viacej

Back to nature! Prírodné tóny sú hitom sezóny

Preneste atmosféru prírody do Vášho šatníka. Vyskladajte si štýlový outfit v dokonale ladiacich farbách. Čítať viacej