Back to nature! Prírodné tóny sú hitom sezóny

Na jeseň sa príroda zahaľuje do tých najkrajších odtieňov. Preneste jej atmosféru aj do Vášho šatníka. Vyskladajte si štýlový outfit v dokonale ladiacich farbách.

Chladná zem

Šedá a hnedá sú kráľovné jesenného šatníka. Zemité odtiene sa vďaka dobrej kombinovateľnosti tešia čoraz väčšej obľube a s nástupom chladných dní po nich siahame ešte viac. Ak ich zladíte s pastelmi, určite nezaniknete. Práve naopak, pôsobí to nesmierne žensky.

Ružová a krémová nepatria len jari - krásne oživia aj jesenný outfit v neutrálnych tónoch.

Aj klasický biznis look s bielou košeľou a sakom môže pôsobiť bohémsky, ak si k nim vezmete klobúk a namiesto šperku bohato zdobenú kabelku.

Hravým kombináciám nahrávajú pestré výšivky kolekcie Artemis. Prírodné motívy na šedo-hnedom podklade ponúkajú naozaj bohaté možnosti pre originálne outfity.  

Tip: Ak máte radšej jednofarebné kabelky, siahnite po niektorom z obľúbených modelov kolekcie Bohemian, ktorá na jeseň ponúka aj tradičné zemité farby ako šedú Gull či tradičnú hnedú Lion. Okrem toho si zákazníčky obľúbili aj jedinečné odtiene ako tmavohnedý Auburn a vínový Cardinal

Sýta zeleň 

Tak ako príroda zbavuje listnaté stromy sviežej zelenej a necháva vyniknúť ihličnany, siahame aj my v chladnom období po sýtej borovicovej. Saká, roláky, šaty aj čižmy… obchody dnes, našťastie, ponúkajú celú škálu produktov v trendovom odtieni.

Kabelky kolekcie Artemis sú dokonalým párom k teplým materiálom, ako sú zamat či tvíd, ktorý je absolútnym hitom jesene 2022.

Tip: Kabelka s jemnou výšivkou v odtieňoch prírodnej zelenej postačí ako efektná bodka k nude outfitu.

Zamrznuté jazero 

Ak máte rada farbičky a ani na jeseň sa ich nehodláte vzdať, práve pre Vás je určená kolekcia Aurora v nezvyčajnom odtieni dive. Krásne ju zladíte k chlpatým bundičkám a kožúškom.

Tip: S nástupom chladných dní prirodzene viac siahame aj po klasickej čiernej. Prezrite si kolekciu Aurora v nesmrteľnej čierno-červenej kombinácii. Ukážte všetkým, že jesenný outfit nemusí byť nuda!

Zverejnené: 11.10.2022

Prečítajte si tiež

Orion z pohľadu Dajany: Takto som pre Vás tvorila novú kolekciu

Inšpirácie, prvé návrhy aj omyly... Poďte so mnou nahliadnuť do zákulisia príprav novej kolekcie. Čítať viacej

Čierna kabelka je klasika. Predstavujeme kolekciu nadčasových modelov ORION

V znamení elegancie, luxusu a zmyselných kontrastov. Privítajte ORION - novú kolekciu jeseň/zima 2022. Čítať viacej

Dajana vytvorila ikonickú kabelku

Zatúžili po nej tisícky žien, získa ju len pár. Nadčasová kabelka z našej dielne pobláznila túto jeseň celé Slovensko i ... Čítať viacej