Kabelka s ambíciou

Každá žena je svojim vlastným spôsobom silná a inšpiratívna. Preto Dajana nezabudla ani na tie, ktoré svoje ambície napĺňajú v práci. Kabelky v tomto prípade vznikali s myšlienkou dodať každej svojej nositeľke sebavedomie a odhodlanie, no pritom poskytnúť dostatok priestoru a praktického využitia na všetko potrebné, čo vyžaduje pracovný deň.


Klementínka je jedným z najobľúbenejších modelov z nášho portfólia. Jej elegantné línie musia imponovať ženám s odlišnými štýlmi a preferenciami. Práve jej využiteľnosť a nadčasovosť je to, prečo ju naše zákazníčky zbožňujú. My na nej máme radi aj to, že sa dokáže prispôsobiť príležitosti, na ktorú ju potrebujete. Keďže dostupná je v troch veľkostiach, každý si pre seba vyberie to najvhodnejšie. Ak každý deň so sebou nosíte množstvo dokumentov či počítač, skvelou voľbou bude najväčší model Klementínka I., pokiaľ veľkosťou nie ste obmedzené, je to už len na vašom oku. Zvoliť si navyše môžete neutrálnejšie varianty v základných farbách ako čierna, sivá či hnedá, ale aj farebné kúsky napríklad v kráľovskej modrej, trendy mandarínkovej či šťavnatej fuksiovej, ktoré sú dokonalým spestrením aj business outfitov, pričom si stále držia svoj elegantný vzhľad. No a pre tie z vás, ktoré hľadajú síce klasickú kabelku, no majú radi unikátne detaily je tu Klementínka z kolekcie Princessa, ktorá je dômyselne doplnená vyšitými ornamentmi inšpirovanými slovenskými hradmi a zámkami.

blogKLEMENTINKA Bohemian Lion + strap 10.jpg

Dajanin tip: Pri modeloch Vivienne, Izabella aj Klementínka sa rada hrám s popruhmi, experimentujem s farbami aj vzormi. Jednoduchou zmenou tak dosiahnem veľký efekt. Kabelky bez výšivky v kolekcii Bohemian môžete vyšperkovať hrubými popruhmi, či už vyšívanými alebo s metalickými stuhami.

Pri kabelka Vivienne si vás získa jej old-schoolový „aktovkový“ vzhľad, ktorý však vyniká veľmi modernými líniami. Pôsobí minimalisticky, no pritom je veľmi profesionálna. Jednoducho patrí do rúk ambicióznym ženám. Navrhnutá bola tak, aby v každej situácii dokázala o žene povedať, že má jednoducho štýl v krvi, či už je na dôležitom pracovnom stretnutí, alebo na rodinnej návšteve. Ide o model, ktorý sa vám neopozerá ani po dlhých rokoch nosenia a vôbec vám nebude vadiť, ak budete mať v šatníku niekoľko farebných verzií, pretože každá je iná a unikátna. Neutrálne modely vám budú skvelým spoločníkom na dlhé roky bez ohľadu na trendy, a farebné či vyšívané sú zase skvelé na dni, kedy váš outfit potrebuje vyšperkovať.

blogVIVIENNE Bohemian cardinal 5.jpg

Spojenie lásky ku Slovensku, dizajnu a móde si našlo svoje miesto pri dizajnovaní kabelky Izabella. Čistá silueta tejto „aktovky“ je doplnená bohatou výšivkou inšpirovanou slovenským folklórom, čo úplne mení jej celkový vzhľad. Robí z nej luxusný a výrazný kúsok, ktorý je okamžite odlíšiteľný a zapamätateľný. Izabella z kolekcie Royal prešla dizajnovou inováciou pri príležitosti osláv 7.výročia založenia značky a jemne sa od pôvodnej verzie líši tvarom klopy. Doplnená je aj honosnou zlatou výšivkou vďaka čomu nadobúda status šperku. Takto bude každá nositeľka doslova neprehliadnuteľná, či už v práci alebo vo voľnom čase.

blogIMG_0569.jpg

Zverejnené: 21.08.2020

Prečítajte si tiež

Atlantis

Kolekcia pre ženu, ktorá je oslnivá ako slnko, nespútaná ako oceán a divoká ako príroda. Čítať viacej

Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody