Kolekcia PRINCESSA prichádza

Kolekcia Princessa je luxusná, elegantná a úplne iná ako všetky kolekcie doteraz. S touto kolekciou som sa vrátila do histórie a do môjho detstva plného zámkov, hradov a princezien. Dnes som však už veľká a viem, čo skutočná žena potrebuje. Za 7 rokov fungovania tejto značky viem, čo zákazníčky hľadajú, aké modely a farby obľubujú. Každá žena potrebuje kabelku, ruksak, doplnky, všetko veľmi praktické, no zároveň pre ňu výnimočné. Táto kolekcia je pre všetky ženy, ktoré sa túžia cítiť každý deň výnimočne a pritom chcú mať univerzálnu kabelku, ktorú budú nosiť každý deň a ku všetkému. Tieto kúsky budú Vašimi šperkami, ktoré môžete nosiť každý jeden deň, môžete ich jednoducho ladiť k rôznym outfitom a užívať si pohľady okoloidúcich.

Minulý rok bola tvárou našej najexkluzívnejšej kolekcie Srdce Európy Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná, tvárou tejto exkluzívnej kolekcie budú moje zákázíčky. Pretože táto kolekcia je o vás, o nás všetkych ženách. Všetky ste sa mi stali za 7 rokov kamarátkami, ste úžasné, milé, vtipné a neskutočne prajné. Preto som sa rozhodla túto kolekciu natočiť práve s Vami! Z 300 uchádzačiek sme vybrali tri, ktoré nám napísali. Spolu si užijeme krásny deň a všetci môžete byť pri tom s nami!

V neďelu 28.10.2018 budeme vysielať na fb a instagrame a celý deň s Vami všetkými zdielať. Ďalší týždeň kolekciu spustíme do predaja a veríme, že sa Vám bude páčiť! Príďte si ju na živo pozrieť aj do našich predajní.

Budeme sa tešiť Vaša Dajana

Hlavná stránkaObchodO mneKontaktFAQSúťaž
Prihlásiť saVytvoriť nový účet