Kolekcia PRINCESSA prichádza

Luxusná, elegantná a úplne iná ako všetky kolekcie doteraz. S touto kolekciou som sa vrátila do histórie a do môjho detstva plného zámkov, hradov a princezien.

Dnes som už veľká a viem, čo skutočná žena potrebuje. Za 7 rokov fungovania tejto značky som zistila, čo zákazníčky hľadajú, aké modely a farby obľubujú. Každá žena potrebuje kabelku, ruksak, doplnky... všetko veľmi praktické, no zároveň pre ňu výnimočné. Táto kolekcia je pre všetky ženy, ktoré sa túžia cítiť každý deň výnimočne, a pritom chcú mať univerzálnu kabelku, ktorú budú nosiť každý deň a ku všetkému. Tieto kúsky budú Vašimi šperkami, ktoré môžete nosiť každý jeden deň, môžete ich jednoducho ladiť k rôznym outfitom a užívať si pohľady okoloidúcich.

Minulý rok bola tvárou našej najexkluzívnejšej kolekcie Srdce Európy Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná. Tvárou tejto kolekcie budú moje zákazníčky, pretože je o vás, o nás všetkých ženách. Všetky ste sa mi stali za 7 rokov kamarátkami, ste úžasné, milé, vtipné a neskutočne prajné. Preto som sa rozhodla túto kolekciu natočiť práve s Vami! Z 300 uchádzačiek sme vybrali 3, ktoré nám napísali. Spolu si užijeme krásny deň a všetci môžete byť pri tom s nami!

V neďelu 28.10.2018 budeme vysielať na Facebooku a Instagrame a celý deň s Vami všetkými zdieľať. Ďalší týždeň kolekciu spustíme do predaja a veríme, že sa Vám bude páčiť! Príďte si ju naživo pozrieť aj do našich predajní.

Budeme sa tešiť.

Vaša Dajana

Prečítajte si tiež

Horúce módne trendy 2022: Akú kabelku k nim zladiť?

Každá žena sa v lete môže obliecť štýlovo a vyzdvihnúť to, čo má na sebe rada! Ani viac odhalená pokožka nemusí pôsobiť ... Čítať viacej

Nesmrteľné letné kombinácie: Dokonalý štýl vďaka doplnkom

Tieto dvojice outfit + doplnok spolu tvoria dokonalé páry a pôsobia nesmierne žensky. Ktorú si obľúbite v lete 2022? Čítať viacej

Ó, šaty! Akú kabelku k mini, midi, maxi?

Najobľúbenejší kúsok letnej sezóny vyzdvihuje ženskosť ako žiadny iný. Doplňte ho štýlovými doplnkami. Čítať viacej