Primavera: Béžové kabelky, s ktorými zažiarite

S kolekciou Primavera sa v dave nestratíte. Luxusné kožené béžové kabelky sú univerzálnym doplnkom, ktorý v sebe nesie honosnosť viktoriánskej doby a elegantné historické motívy. Spoznajte s nami novú orientálnu kolekciu Primavera. Vyšívaná kabelka kolekcie Primavera od Dajana Rodriguez

História pretavená do dnešných kabelkových trendov

Dajana Rodriguez, dizajnérka novej unikátnej kolekcie, čerpala pri navrhovaní Primavery z čias dávno minulých. Predlohou jej bolo viktoriánske obdobie v spojení s anglickými aristokratmi. Pýtate sa, ako mohla z tejto kombinácie vytvoriť novú kolekciu? Zamerala sa na ornamentálne tvary.

Gobelín ako základný prvok kožených tašiek. Poťahová textília s tkanými vzormi - gobelín zo 17. storočia - je nosným a poznávacím prvkom Primavera kolekcie. Neostaňte na omyle, vyšívané tvary dali kabelkám jedinečno-špeciálny nádych a dávku elegantnej extravagancie. Gobelín ako základ inšpirácie kolekcie Primavera kabeliek

Kolekcia v historickom béžovom súznení

Béžová patrí do základného vybavenia každého šatníka. Béžové kožené kabelky sa dajú skvelo kombinovať na rameno či do ruky. Vďaka svojej zemitej farbe sa hodia nielen do chladnejšej jesene, ale v spojení s hravejšími farbami vyniknú aj v lete.

Dovoľte si byť oslnivá

Dare to be interesting” je myšlienkou, ktorá sprevádza novú kolekciu Primavera. Presvedčí vás, že kabelka je šperkom, ktorý postačí na to, aby ste v dave vynikli - aj keď máte práve na sebe len ležérne tričko a denimové nohavice.

Kožené tašky obohatené o 5 nových modelov

V každej novej Dajaninej kolekcii musí byť minimálne jeden nový model kabelky. Primavera ich prináša až päť. Dizajnérka sa znova o čosi viac priblížila ženám, ktoré si potrpia na mnohotvárnosť svojich kabeliek a vytvorila viacero unikátnych modelov. Rôzne typy kabeliek z kolekcie Primavera od Dajany Rodriguez

Kolekcia v 2 prekvapivých líniách

Dajana Rodriguez je známa svojimi originálnymi vyšívanými kabelkami, ktoré prepája s najnovšími dizajnérskymi trendmi a praktickým využitím. Primavera je však iná - zaujímavá.

Vyšívané kabelky s ornamentálnymi vzormi

Kvety, pávie perá, šľachtické zámky, rastlinné motívy či kone ako vznešené zvieratá. Príde vám to na kabelkách príliš? Práve naopak - nezvyčajné (aj figurálne) prvky dodávajú béžovým kabelkám elegantnú a pompéznu vibráciu Dajana Rodriguez.

Vyšívaná kabelka kolekcie Primavera od Dajany Rodriguez

Jednofarebné nevyšívané béžové kabelky ako novinka

Koho vyšívané vzory neoslovia, môže sa prikloniť k línii kabeliek, ktorá sa hrá s vybranými farbami celej kolekcie - temnou kráľovskou  modrou, červenou a béžovou. Samotné farebné zladenie kabeliek sa nesie v duchu anglickej aristokratickej éry.

Vyšívaná kabelka kolekcie Primavera od Dajana Rodriguez

Jedna farba, jeden motív, no predsa je každá iná

Poznávacím prvkom Dajaninej Primavera kolekcie sú nielen unikátne motívy a myšlienka, ktorú si kabelky v sebe nesú, ale hlavne ich jedinečná rozdielnosť.

Nemusíte sa rozhodovať, ktorá sa vám páči viac. Každá Primavera kožená kabelka je odlíšená svojím poznávacím a výrazným prvkom, vďaka ktorému získavate nielen vy, ale aj váš celkový outfit úplne nový rozmer.

Jednoduchá kombinovateľnosť

Béžové kabelky sú skvelou výraznou voľbou pre ženy, ktoré obľubujú kombinovanie doplnkov. Tak, ako aj v prípade iných Dajaniných kolekcií, kabelky Primavera môžete dotvoriť podľa vašich predstáv.

Popruh ku kabelke Primavera od Dajany Rodriguez

  1. Ak si kúpite kabelku s výraznými vyšívanými ornamentálnymi vzormi, dolaďte k nej jednoduchý popruh.
  2. Pri jednofarebných kabelkách siahnite po výraznejšom vyšívanom popruhu, ktorý podčiarkne ich historicko-moderný tón.
  3. V prípade, že sa prikláňate k prírodným vzorom, vyberiete si kabelky s vyšívaným rastlinným motívom.
  4. Niektoré ženy ocenia nevídané historické motívy v podobe honosných pávích pier či vznešených rytierskych koní.
Keď jedna béžová kabelka nestačí

Po kúpe prvej Primavery budete chcieť viac. Každý model kabelky má vlastný motív, vďaka ktorému nikdy nenadobudnete dojem, že ju už doma máte.

Unikátne kabelky z kolekcie Primavera od Dajany Rodriguez

Vysoká móda, za ktorou sa budú všetci otáčať

Kolekcia Primavera prichádza nielen s novou historickou myšlienkou, originálnym motívom a unikátnou líniou kožených kabeliek, ale aj s odkazom pre všetky ženy:

„Dovoľte si byť iné - oslnivé. Žiarte všade, kde sa pohnete. S Primaverou sa stanete hviezdou .”

Stavte na extravagantnú eleganciu

Spoľahnite sa na Dajanu a oslňte kabelkou. Najvýraznejší doplnok v podobe ornamentálnej béžovej kabelky vás bude sprevádzať každým dňom. S Primaverou budete žiariť aj počas najchmúrnejších dní.

Zverejnené: 28.07.2021

Prečítajte si tiež

Atlantis

Kolekcia pre ženu, ktorá je oslnivá ako slnko, nespútaná ako oceán a divoká ako príroda. Čítať viacej

Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody