PRINCESSA kolekcia 2018/2019

Slovensko bolo vždy pre mňa krajinou princezien, zámkov, rozprávok a hradov. Toto je tá časť mňa, toho dievčatka, ktoré je vo mne dodnes a verím, že aj vo Vás ?. Aj keď žijeme bežné, často uponáhľané životy, pracujeme a denne sa stresujeme, každá to máme v sebe. Ten pocit rozprávkova.

prpravy.jpg

Či už si oblečiem rifle alebo mikinu, vždy som to ja tá žena, ktorá chce byť výnimočná. Rozhodla som sa prísť s kolekciou výrobkov, ktoré budú síce praktické a vhodné na každodenné nosenie pre všetky ženy, no budú mať v sebe niečo vznešené, niečo princeznovské, čo tak veľmi od detstva milujeme. Nebudú princeznovsky ružové, budú to výrobky pre skutočné ženy. Budú čierne, hnedé a vyšívané zlatou aj striebornou niťou, jednoducho ľahko kombinovateľné.

DSC_3546.jpg

Túto kolekciu sme nafotili s Vami, reálnymi ženami, úžasnými matkami, učiteľkami, doktorkami. Nafotili sme ju s tromi našimi zákazníčkami, ktoré sme vybrali spomedzi 300 uchádzačok, ktoré sa prihlásili na facebooku a instagrame. Nemohla som urobiť lepšie rozhodnutie, ten deň bol jednoducho výnimočný a prekrásny aj pre mňa ako dizajnéra. Bolo vidno ako si to dámy užívali a tá energia určite prešla aj do výsledných fotiek.

aaa.jpg

DSC_5346 - kópia.jpg

Verím, že sa v kolekcii Princessa nájde nejedna z Vás a že sa vďaka nej budete cítiť naozaj aj v bežné dni ako silné, moderné a výnimočne ženy, pre mňa jednoducho skutočné princezné ❤

a.jpg

Hlavná stránkaObchodO mneBlogKontaktSútaž
Prihlásiť saVytvoriť nový účet