Model Kristyna je stredne veľká kabelka na bežné nosenie, ktorá je veľmi variabilná, nakoľko ju vďaka voľnej retiazke môžete nosiť crossbody, cez jedno rameno aj v ruke a to viacerými spôsobmi.
Kolekciou Aurora rozjasníme vaše dni ...
Do tejto kolekcie sme pre Vás pridali obľúbený model Kristýna. V tomto prevedení ide o veľmi luxusnú, modernú a zároveň veľmi jedinečnú kabelku, ktorú môžete nosiť na viacero spôsobov.
Kovanie: Zlaté
Našli ste si na našom e-shope váš vysnívaný produkt? Chceli by ste ho dostať ako darček a zároveň uľahčiť život svojej polovičke? Stačí, keď zadáte partnerovu e-mailovú adresu a produkt, ktorý ste si vybrali mu pošleme e-mailom. Je to inšpirácia na darček, ktorým vás partner určite nesklame.
Prosím zadajte nižšie emailovú adresu vášho partnera a nezabudnite uviesť svoje meno, aby vedel koho má obdarovať.