Doprava

Tovar Vám doručíme kamkoľvek budete chcieť. Prepravu nám zabezpečuje kuriérska služba DPD a Packeta. V prípade objednania skladového kusu a splnení platobných podmienok, Vašu objednávku expedujeme najneskôr druhý pracovný deň po jej zaevidovaní.

Elektronická verzia - 0 €

Platí pre elektronický darčekový poukaz, ktorý je odoslaný na e-mail uvedený v objednávke.

Osobný odber v predajni - 0 €

Vyzdvihnutie produktov na predajni.

Packeta osobný odber - 2.50 €

V prípade, ak Vami vybraná adresa doručenia nebude prijímať balíky z kapacitných dôvodov, vyhradzujeme si právo Vás kontaktovať o zmene odberného miesta Packety emailom alebo telefonicky.

Packeta doručenie na adresu - 3.50 €

V deň doručenia zásielky Vám bude odoslaná SMS a email od kuriérskej spoločnosti Packeta upresňujúca čas doručenia. Zásielku na dobierku môžete kuriérovi zaplatiť v hotovosti, prípadne platobnou kartou.  

DPD Kuriér - 3.50 €

V deň doručenia zásielky Vám bude odoslaná SMS od kuriérskej spoločnosti upresňujúca čas doručenia. Ak nebudete doma, po dohode s kuriérom si môžete zmeniť adresu a termín dodania na iný deň. Prípadne Vám deň pred doručením bude odoslaný email od kuriérskej spoločnosti, prostredníctvom ktorého si budete môcť zmeniť čas a miesto doručenia. Zásielku na dobierku môžete kuriérovi zaplatiť v hotovosti, prípadne platobnou kartou. 

Košík
Vitajte!
Už máš vytvorený účet?
Prihlás sa
User plus

Vytvorte si účet, zbierajte body za nákupy a získajte exkluzívne výhody v ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodov za každé minuté 1€
Purple gift
Narodeninová zľava
Purple gift
Prednostný prístup k zľavám
Purple gift
Zámena bodov za výhody