Vernostný program

Je možné stať sa členom vernostného programu? Ak áno, aké sú podmienky?

Áno, každý náš zákazník sa môže do vernostného programu registrovať tu: https://dajanarodriguez.sk/account/signup . Pre našich verných zákazníkov sme vytvorili rôzne úrovne vernostného programu (bronzovú, striebornú a zlatú). Každá kategória ponúka rôzne výhody ako zľavu z nákupu, predĺženú záruku, prípadne venovanie zdarma (viac info na: https://dajanarodriguez.sk/vernostny-program )

Aké sú výhody vernostného programu?

Výhody sú rôzne a závisia od úrovne vernostného programu. Zľavy z nákupu, predĺžená záruka, venovanie zdarma a iné. Čím je vernostný program vyšší, tým sú zaujímavejšie aj jeho benefity.

Ako funguje vernostný program a ako môžem získať vernostnú kartičku?

Ceníme si, že sa ku nám neustále zákazníci vracajú a preto sme vytvorili vernostný program. Po registrácii doň bude mať každý klient prístup do svojej zákazníckej zóny, kde bude vidieť všetky informácie o svojich objednávkach a aj o aktuálnom vernostnom programe, v ktorom sa práve nachádza. Fyzické vernostná kartičky už nevydávame. Detailnejšie podmienky a informácie nájdete v našich VOP alebo tu: https://dajanarodriguez.sk/vernostny-program

Zľavy a akcie nie je možné navzájom kombinovať. Všetky práva na zmeny vyhradené.