Sila ženy: Vaše príbehy sú nám inšpiráciou

Nielen o kabelkách sme sa rozprávali so ženami, ktoré obdivujeme pre ich osobnosť. Lebo svet je hneď krajší, keď sa podporujeme navzájom.

Kabelka dokáže toho o žene veľa prezradiť, no zároveň skryť jej tajomstvá. Príbehy žien sú večnou inšpiráciou módy i umenia a tie sa snúbia v jedno v podobe kabeliek Dajana Rodriguez. Novým projektom sme sa rozhodli vzdať hold dámam, ktoré zo všetkého zlého, čo sa im stalo, vyšli ako hrdinky.


Na oslavu ženskej sily sme si prizvali ženy, ktoré v minulosti prežili niečo silné, no dokázali sa „pozbierať“. Sčítané, inteligentné, vedomé si vlastnej hodnoty. Také, ktoré rozvíjajú svoje talenty. Ctia si svoje korene a tradície, ale neboja sa vidieť aj za vlastné hranice. Milujú život, no dokážu otvorene rozprávať aj o menej príjemných chvíľach. Vedia, že svoje šťastie si musia budovať samy a začali tým, že sa naučili mať rady samy seba. Sú si vedomé svojej jedinečnosti a vďaka tomu dokážu rozdávať lásku ďalej.

Majú odvahu byť autentické, jedinečné a neboja sa ísť s kožou na trh – ako Dajana. :)

Presne také ženy inšpirujú našu tvorbu a zároveň aj nosia naše kabelky. Vzájomná podpora nás žien od začiatku patrí k základným hodnotám značky Dajana Rodriguez. S obdivuhodnými ženami sme sa porozprávali na témy, ktoré nás ženy zaujímajú najviac - (seba)láska, vzťahy, materstvo, krása, ženské priateľstvá, a v neposlednom rade, móda a kabelky.

Erika Mokrý

Erika má na sociálnych sieťach poriadne veľkú základňu žien, ktoré inšpiruje jej úprimnosť, priamočiarosť a verva, s akou sa dokáže pobiť so životom. V 28 rokoch jej diagnostikovali rakovinu prsníka. Rozpráva nielen o tom, čo jej vzala, ale aj čo jej dala a jeden zo zmyslov života našla aj v pomoci ženám s podobným osudom. Dnes je mamičkou ročného synčeka, priamočiaro píše o všetkých stránkach materstva a neobchádza ani tému popôrodnej depresie. Erikin život môže byť na prvý pohľad súhrou smutných okolností, no skvelé na nej je práve to, že ona sama to vidí tak trocha inak.

Rozhovor s Erikou si môžete prečítať TU.

Monika Horváthová

V jej profesii sa na výzor kladie veľký dôraz, no herečka Monika Horváthová sa odmieta podriaďovať diktátu. Rovnakú cestu si razí aj v živote a jej príbeh je všetko len nie stereotypný. Výnimočnou ženou, akou je dnes, sa stala aj vďaka materstvu a láske v rôznych podobách. Zo slobodnej budúcej mamičky je dnes šťastná dvojnásobná mamina a budúca nevesta. Svojím prístupom k životu je inšpiráciou aj pre iné ženy, a presne také ženy máme v Dajana Rodriguez radi. 

Rozhovor s Monikou si môžete prečítať TU.

Dominika Bleščáková

Dominika je usmievavé mladé dievča, ktoré na sociálnych sieťach odkrýva realitu života s depresiou. Svojimi príspevkami búra stereotypy ohľadom ženskej krásy, duševných chorôb a života ako takého. Nevadí jej ísť proti prúdu, práve naopak - posilnená zo svojej minulosti presne vie, aká žena je dnes a kam chce smerovať svoj život. Jej fanúšičky ju za jej otvorenosť milujú. Budete aj vy?

Rozhovor s Dominikou si môžete prečítať TU.

Už čoskoro sa môžete tešiť na rozhovory s ďalšími inšpiratívnymi ženami.